Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku SAMODZIELNY REFERENT/SPECJALISTA W DZIALE PROGRAMÓW MIĘDZYNARODOWYCH W BIURZE WSPÓŁPRACY MIĘDZYNARODOWEJ

Katowice

, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

SAMODZIELNY REFERENT/SPECJALISTA W DZIALE PROGRAMÓW MIĘDZYNARODOWYCH W BIURZE WSPÓŁPRACY MIĘDZYNARODOWEJ
Katowice

Opis stanowiska

• obsługa mobilności akademickiej oraz studenckiej w ramach programów stypendialnych,
• obsługa administracyjna studentów zakwalifikowanych do wyjazdu na praktyki zagraniczne,
• realizacja części finansowej programu Erasmus+,
• redagowanie i aktualizacja treści na stronie internetowej Biura.

Wymagania

• ukończone wyższe studia magisterskie,
• biegła znajomość języka angielskiego,
• biegła obsługa pakietu MS Office,
• wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
• umiejętność pracy samodzielnej i w zespole.
• praktyczna znajomość (i umiejętność interpretacji) przepisów z zakresu:
 ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym,
 Ustawy o finansach publicznych,
 Ustawy o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych,
• doświadczenie w zakresie realizacji projektów finansowanych ze środków funduszy unijnych,
• mile widziana znajomość języka francuskiego.

Oferujemy

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego. Miesięczne wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 2300,00 zł brutto /2700,00 zł brutto. Praca będzie wykonywana od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30-15:30.