Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Łomża
    (18-400)

Praca na stanowisku Sprzedawca części Zamiennych - Asystent

Łomża

, Agro-serwis

Sprzedawca części Zamiennych - Asystent
Łomża

Opis stanowiska

Dział Techniczno- Handlowy poszukuje osoby na stanowisko Asystenta Działu Sprzedaży Części Zamiennych

Wymagania

wykształcenie średnie, lub wyższe techniczne
biegła znajomość obsługi komputera
samodzielność i dynamizm w działaniu
entuzjastyczne podejście do wykonywanych zadań
wysoka kultura osobista w kontakcie telefonicznym, e-mailowym i osobistym
mile widziane doświadczenie w branży rolniczej

Oferujemy

pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się Firmie,pracę u boku specjalistów o wieloletnim doświadczeniu,możliwość pogłębienia wiedzy z zakresu techniki rolniczej i maszyn roboczych,dostęp do specjalistycznych dokumentacji technicznych, naukę technik handlu,rozwinięcie umiejętności obsługi arkusza kalkulacyjnego EXCEL, naukę obsługi systemów wspomagających organizację sprzedaży obiektów technicznych, możliwość poznania rynku krajowego jak i międzynarodowego, możliwość pracy przy zagadnieniach logistyczno-organizacyjnych przepływu towarów i usług, możliwość pracy przy zagadnieniach marketingowych, możliwość kontynuacji kariery zawodowej na wielu płaszczyznach działania Firmy
- Dział Techniczny
- Dział Handlowy
- Dziale Transportu
- Dział Usług Maszyn Rolniczych