Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Zambrów
    (18-300)

Praca na stanowisku Asystent działu Sprzedaży Części Zamiennych

Zambrów

, Agro-serwis

Asystent działu Sprzedaży Części Zamiennych
Zambrów

Opis stanowiska

Dział Techniczno- Handlowy poszukuje osoby na stanowisko Asystenta Działu Sprzedaży Części Zamiennych

Wymagania

- wykształcenie średnie, lub wyższe techniczne
- biegła znajomość obsługi komputera
- samodzielność i dynamizm w działaniu
- entuzjastyczne podejście do wykonywanych zadań
- wysoka kultura osobista w kontakcie telefonicznym, e-mailowym i osobistym
- mile widziane doświadczenie w branży rolniczej

Oferujemy

pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się Firmie,pracę u boku specjalistów o wieloletnim doświadczeniu,możliwość pogłębienia wiedzy z zakresu techniki rolniczej i maszyn roboczych, dostęp do specjalistycznych dokumentacji technicznych,naukę technik handlu,rozwinięcie umiejętności obsługi arkusza kalkulacyjnego EXCEL
naukę obsługi systemów wspomagających organizację sprzedaży obiektów technicznych
możliwość poznania rynku krajowego jak i międzynarodowego
możliwość pracy przy zagadnieniach logistyczno-organizacyjnych przepływu towarów i usług,możliwość pracy przy zagadnieniach marketingowych, możliwość kontynuacji kariery zawodowej na wielu płaszczyznach działania Firmy
- Dział Techniczny
- Dział Handlowy
- Dziale Transportu
- Dział Usług Maszyn Rolniczych