Branża

  • Administracja / Biuro

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Kondratowice
    (57-150)

Praca na stanowisku Pracownik administracyjny

Kondratowice

, Agencja Pracy Koncepcja

Pracownik administracyjny

Opis stanowiska

• prace administracyjne
• obsługa klienta,
• wykonywanie bieżących obowiązków biurowych,
• kontakt z partnerami niemieckimi
• współpraca z pozostałymi działami firmy, m. in. z działem zakupów

Wymagania

• wykształcenie: co najmniej średnie,
• znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (warunek konieczny)
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• dobra organizacja na stanowisku pracy,
• samodzielność, odpowiedzialność, dokładność, rzetelność, sumienność
• punktualność,
• umiejętność pracy pod presją czasu,
• niekaralność.

Oferujemy

• umowę o pracę – pełny etat,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• miłą atmosferę w pracy,
• szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego,