Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Junior Front-end Developer

Szczecin

, Tigura Sp. z o.o.

Junior Front-end Developer
Szczecin

Opis stanowiska

• Optymalizacja i poprawa istniejących rozwiązań;
• Tworzenie nowych funkcjonalności;
• Ulepszanie oprogramowania;
• Współpraca z zespołem.

Wymagania

• Minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
• Znajomość JavaScript, CSS3, HTML;
• Znajomość AngularJS (mile widziane);
• Zaangażowanie, upór w dążeniu do celu;
• Chęć rozwoju zawodowego i nauki nowych technologii.

Oferujemy

• Atrakcyjne wynagrodzenie 4100 – 5800 PLN netto;
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę B2B (płatne urlopy i L4);
• Przyjazną atmosferę i pracę w zgranym zespole;
• Możliwość rozwoju zawodowego i awansu;
• Możliwość pracy w zaawansowanych technologicznie projektach;
• Nowoczesne biuro w centrum Szczecina;
• Udział w interesujących i rozwijających projektach.