Branża

  • Marketing / Public Relations

Lokalizacje

  • Poznań
    (61-772)

Praca na stanowisku Specjalista ds. marketingu

Poznań

, Tigura Sp. z o.o.

Specjalista ds. marketingu
Poznań

Opis stanowiska

• Odpowiedzialność za PR zewnętrzny firmy - koordynacja działań marketingowych;
• Przygotowywanie materiałów promocyjnych i reklamowych;
• Organizacja eventów, imprez targowych oraz konferencji;
• Analizowanie działań promocyjno-sprzedażowych, współpraca z podwykonawcami;
• Aktywne uczestnictwo w kreowaniu strategii marketingowej;
• Współpraca przy rozbudowie i prowadzeniu strony internetowej firmy;
• Kooperacja z managerami sprzedaży.

Wymagania

• Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (mile widziane);
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
• Bardzo dobra znajomość programów graficznych – Photoshop i Corel;
• Wysokie kompetencje w obsłudze systemów CMS;
• Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe);
• Odpowiedzialność i systematyczność;
• Łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność rozwijania sieci kontaktów biznesowych;
• Innowacyjność i kreatywność.

Oferujemy

• Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia fachowej wiedzy;
• Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z branży IT;
• Narzędzia niezbędne do pracy;
• Kompleksowe szkolenie oraz imprezy integracyjne;
• Prywatną opiekę medyczną.