Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Dąbrowa Górnicza
    (41-300)

Praca na stanowisku Specjalista ds. organizacji toku studiów

Dąbrowa Górnicza

, Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej

Specjalista ds. organizacji toku studiów

Opis stanowiska

• wykonywanie prac organizacyjno-administracyjnych związanych z przygotowaniem i obsługą zajęć dydaktycznych,
• planowanie zajęć,
• organizacja i nadzór nad prawidłową realizacją procesu kształcenia,
• sporządzanie sprawozdań,
• współpraca z pozostałymi działami oraz wydziałami Uczelni,
• udział w pracach związanych z zapewnieniem jakości kształcenia.

Wymagania

• jesteś osobą dokładną, sumienną i terminowo wykonujesz zadania,
• posiadasz zdolności analitycznego myślenia,
• potrafisz pracować w zespole,
• potrafisz samodzielnie planować i sprawnie organizować pracę własną,
• jeśli masz doświadczenie w branży edukacyjnej to tym bardziej będzie nam miło się z Tobą spotkać.

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• pracę w ambitnym, pełnym energii zespole,
• możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego i rozwoju nowych kompetencji,
• wsparcie doświadczonych współpracowników,
• dofinansowanie wypoczynku, świadczenia świąteczne,
• możliwość korzystania na preferencyjnych warunkach z oferowanych przez uczelnię kursów, szkoleń, studiów podyplomowych,
• praca w centrum miasta – Dąbrowa Górnicza.