Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Doręczyciel korespondencji

Gdańsk

, Poczta Polska S.A.

Doręczyciel korespondencji
Gdańsk

Opis stanowiska

LISTONOSZ PIESZY - rejon do wyboru:

- Gdańsk Wrzeszcz (umowa o pracę na okres próbny, docelowo na stałe 1,0 etat)

LISTONOSZ SAMOCHODOWY - rejon do wyboru:

- Gdańsk Osowa (umowa o pracę na okres próbny, docelowo na stałe 0,875 lub 1,0 etat)
- Gdańsk Śródmieście (umowa o pracę na okres próbny, docelowo na stałe 1,0 etat)
- Pszczółki (umowa o pracę w ramach długotrwałego zastępstwa 1,0 etat)
- Trąbki Wielkie (umowa o pracę na okres próbny, docelowo na stałe 0,875 etatu)

LISTONOSZ ROWEROWY - rejon do wyboru:

- Pruszcz Gdański (umowa o pracę na okres próbny, docelowo na stałe 1,0 etat)

Wymagania

-zaangażowania i dokładności w wykonywaniu zadań m.in.

* dostarczanie korespondencji i przekazów pieniężnych,
* dbanie o dobry wizerunek pracodawcy,
* realizacja planów sprzedażowych wybranych usług i produktów (m.in. znaczki, prenumeraty),

-gotowości do pracy niezależnie od warunków atmosferycznych,
-sprawności fizycznej i braku przeciwwskazań do dźwigania,
-prawo jazdy kat. B oraz własnego lub użyczonego samochodu do celów służbowych w przypadku wyboru rejonu samochodowego.

Oferujemy

1. umowę o pracę i gwarancję terminowej wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca,
2. premia za obecność w pracy,
3. gwarantowane trzynaste wynagrodzenie, dodatek stażowy za staż pracy w Poczcie Polskiej,
4. zwrot kosztów używania samochodu do celów służbowych - kilometrówka (w przypadku wyboru rejonu samochodowego),
5. wolne weekendy i święta,
6. pracę w systemie jednozmianowym od godziny około 9:00,
7. możliwość samoorganizacji pracy w terenie,
8. atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych m.in.

dofinansowanie do sportu (do karnetów na siłownię, basen, do karty MultiSport)
dofinansowanie do kultury w tym biletów do kin, teatrów, na koncerty,
dofinansowanie do wypoczynku urlopowego pracowników,
dofinansowanie do zimowisk i kolonii dla dzieci dwa razy w roku,
paczki dla dzieci,
rabaty u partnerów biznesowych,
zapomogi finansowe, pożyczki na cele mieszkaniowe.

9. przyuczenie do zawodu przez doświadczonego pracownika,
10. możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie na atrakcyjnych warunkach,
11. rozwój zawodowy podczas przebiegu kariery zawodowej (możliwość uzupełnienia wykształcenia)