Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Lider Zespołu Sprzedaży

Szczecin

, Call Center Vendo Sp. z o.o.

Lider Zespołu Sprzedaży
Szczecin

Opis stanowiska

Call Center Vendo Sp. z o.o. - istniejemy na rynku od trzech lat.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy Orange Polska S.A.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy obecnie osoby na stanowisko :

Lider Zespołu Sprzedaży.

Umiesz sprzedawać i uważasz, że Twoja wiedza przyda się w pracy mniej doświadczonych osób. Potrafisz ją przekazać, a ludzie chętnie Cię słuchają. Do tego Masz zdolności organizacyjne i lubisz pracować z zespołem!

Ta praca jest dla Ciebie!

Twoje główne zadania:
- praca z zespołem konsultantów telefonicznych
- motywacja podległych pracowników do lepszych wyników
- tworzenie skutecznych systemów sprzedażowych
- szkolenie i bieżące wsparcie konsultantów
- rekrutacja nowych pracowników
- raportowanie do przełożonego oraz partnera handlowego

Wymagania

- umiejętność pracy z zespołem
- zaangażowanie i samodzielność
- nastawienie na długofalową współpracę
- chęć rozwijania umiejętności
- mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym

Oferujemy

- samodzielne stanowisko pracy
- stabilne zatrudnienie
- możliwość rozwoju
- przyjazne środowisko pracy

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy, prosimy o przesłanie aplikacji przez portal z dopiskiem "TL".

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)