Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Biskupice Podgórne
    (55-040)

Praca na stanowisku Operator wózka widłowego

Biskupice Podgórne

, Max Power Sp. z o.o.

Operator wózka widłowego

Opis stanowiska

- Obsługa wózka widłowego
- Transport wewnątrzzakładowy

Wymagania

- Mile widziane doświadczenie na stanowisku operator wózka widłowego
- Rzetelność i sumienność
- Wysoki poziom kultury osobistej
- Umiejętność pracy indywidualnej, jak i w grupie
- Wysoka motywacja do pracy

Oferujemy

- Pracę w systemie 1-zmianowym od poniedziałku do piątku (możliwe nadgodziny)
- Możliwość rozwoju i zdobycia nowego doświadczenia zawodowego
-przygotowujemy do uprawnień na wózki widłowe
- Regularnie wypłacane wynagrodzenie
- Dojazd: darmowy (autobusami pracowniczymi) z wielu miejscowości (m. in.: Wałbrzych, Dzierżoniów, Bielawa, Pieszyce, Świdnica, Świebodzice, Ząbkowice Śląskie, Prochowice i inne)

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.