Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Staż - Specjalista do spraw windykacji / pracownik kancelaryjny

Szczecin

, Eureka Finanse

Staż - Specjalista do spraw windykacji / pracownik kancelaryjny
Szczecin

Opis stanowiska

Opis stanowiska:
•przygotowanie obsługi windykacyjnej poprzez zebranie informacji niezbędnych do podjęcia działań windykacyjnych wobec nieregularnego płatnika
•prowadzenie negocjacji z dłużnikami w celu windykacji należności
•prowadzenie dokumentacji w systemach informatycznych związanej z postępowaniem windykacyjnym
•prowadzenie spraw administracyjnych związanych z działalnością firmy
•archiwizacja dokumentów

Wymagania

•osoby zarejestrowanie w Powiatowym Urzędzie Pracy do 30 roku życia
•dobra znajomość programów pakietu MS Office
•umiejętność obsługi urządzeń biurowych
•zdolności analityczne oraz poszukiwania informacji
•punktualność, terminowość, skrupulatność, dokładność
•zdolności organizacyjne, interpersonalne i negocjacyjne
•umiejętność samodzielnej organizacji pracy i realizacji powierzonych zadań
•zdolność do szybkiego uczenia się
•mile widziane wykształcenie wyższe

Oferujemy

•zatrudnienie po odbyciu stażu na podstawie umowy o pracę
•możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
•pracę w młodym dynamicznym zespole
•stabilizację i bardzo dobrą atmosferę pracy

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV przez portal wraz z klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. ‬ Ustaw nr 133 poz. 883 z późn. zm.)".