Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Poznań
    (61-772)

Praca na stanowisku Księgowy/a z językami obcymi

Poznań

, Tap.Talent

Księgowy/a z językami obcymi
Poznań

Opis stanowiska

Co możesz zyskać?
• Doświadczenie w pracy na stanowisku księgowym.
• Pracę w międzynarodowym środowisku z zagranicznymi klientami
• Możliwość poznania pracy na innych stanowiskach w obrębie centrum
• Szansa na rozwój i poszerzenie wiedzy z zakresu księgowości (dofinansowanie kursów księgowych)
• Pracę w rozwijającym się miejscu z szerokimi możliwościami awansu

W codziennej pracy będziesz odpowiedzialny za:
• Bieżące i prawidłowe ujmowanie transakcji finansowo-księgowych związanych z obszarem zobowiązań (AP);
• Rozliczenia wydatków T&E (travel and entertainment expenses) pracowników;
• Uzgadnianie kont księgowych;
• Kontakt ze zlokalizowanymi w Europie spółkami grupy (działy finansów, inżynieryjnego, zakupów);
• Proponowanie usprawnień procesu AP;

Wymagania

eżeli:
• Bardzo dobrze znasz język hiszpański, francuski albo portugalski (używany w pracy codziennie);
• Co najmniej dobrze znasz język angielski, który jest językiem globalnym firmy;
• Skończyłeś studia wyższe ekonomiczne bądź rachunkowe;
• Jesteś gotowy do poszerzenia swojej wiedzy z rachunkowości (w uzasadnionych przypadkach jesteśmy w stanie dofinansować kursy księgowe);
• Masz rozwinięte kompetencje analityczne oraz umiejętność rozwiązywania problemów;
• Co najmniej dobrze znasz MS Excela.

Oferujemy

Możemy Ci zaoferować:
• Pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem;
• Godziny pracy: od 08:00-09:00 do 16:00-17:00;
• Rozwój osobisty i zawodowy - możliwość przejścia do innych obszarów finansowo/księgowych w przyszłości;
• Samodzielność i odpowiedzialność w pracy;