Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Rybnik
    (44-200)

Praca na stanowisku Spawacz 141/111 (gr.mat.5.1)

Rybnik

, Polish Employees

Spawacz 141/111 (gr.mat.5.1)
Rybnik

Opis stanowiska

Polish Employees to licencjonowana Agencja Pracy o ugruntowanej pozycji i wieloletnim doświadczeniu. Specjalizujemy się w rekrutacji i selekcji wykwalifikowanych specjalistów na rynek polski i zagraniczny.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów
na stanowisko SPAWACZ 141/111 (gr.mat. 5.1)

Miejsce pracy: Rybnik

Praca przy montażu armatury oraz K4

Wymagania

- ważny certyfikat 141/111 z gr.mat. 5.1
- kilkuletnie doświadczenie
- możliwość podjęcia pracy od zaraz lub od 08.06.2015
- obecność na próbkach spawalniczych

Oferujemy

- zakwaterowanie bez ponoszenia żadnych kosztów
- stawka godzinowa 29/30 zł
- pracę od 08.06.2015
- na początek umowę zlecenie
- możliwość podjęcia pracy w późniejszym terminie zagranicą

O przyjęciu do pracy decydują próbki spawalnicze, które odbędą się w Rybniku.

Proszę o przesłanie CV oraz ważnych certyfikatów przez portal z dopiskiem spawacz 141/111 Rybnik