Branża

  • Transport / spedycja

Lokalizacje

  • Niemcy
    (Niemcy)

Praca na stanowisku Kierowca ciężarówki z j.niemieckim

Niemcy

, Workzone

Kierowca ciężarówki z j.niemieckim
Niemcy

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia Workzone (certyfikat Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 9672) poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy w Niemczech na stanowisku: kierowca ciężarówki

Liczba miejsc pracy: 3

Termin rozpoczęcia pracy: do uzgodnienia

Praca polega na transporcie blisko i dalekobieżnym towarów na terenie całych Niemiec. Miejscem początku trasy jest siedziba firmy transportowej w Turyngii.
Transport będzie się odbywał ciągnikami siodłowymi, takimi jak chłodnie i naczepy.
Czas pracy: od poniedziałku do piątku, na zapotrzebowanie również w soboty i niedziele (możliwy jest również system pracy 3/1, 4/1).

Wymagania

- Ważne prawo jazdy kat. C, CE.
- Posiadanie kodu 95 (5 modułów) jest zalecane, ale nie jest konieczne. W przypadku braku kodu 95 firma transportowa kieruje kierowców na odpowiednie szkolenia.
- Digitalna Karta Kierowcy.
- Aktualny kurs ADR
- Doświadczenie w trasach dalekobieżnych.
-Wymagana znajomość języka niemieckiego, gdyż będzie stała komunikacja niemieckojęzyczna.
-Gotowość pracy w soboty i / lub w niedziele (jeśli wystąpi taka potrzeba).
-Samodzielność w wykonywaniu pracy.

Oferujemy

- Umowa o pracę z niemiecką firmą transportowo-logistyczną.
- Zarobki miesięczne w okresie próbnym: 1.800 euro brutto.+ Dzienna dieta netto: 24 euro.
-Dodatek za pracę w soboty i / lub w niedziele.
-Zakwaterowanie zapewnione, ale płatne (wysokość do ustalenia) .
- Premie i inne bonusy przy dobrej pracy do ustalenia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV (po polsku i niemiecku) poprzez portal w temacie wiadomości wpisując: "kierowca ciężarówki"

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzule: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim życiorysie dla potrzeb
niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)