Branża

  • BHP / Ochrona Środowiska

Lokalizacje

  • Kostrzyn nad Odrą
    (66-470)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Kostrzyn nad Odrą

, Experum HR

Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Opis stanowiska

• prowadzenie kontroli bieżącej działalności zakładu w zakresie ochrony środowiska,
• zarządzanie gospodarką i ewidencją odpadów,
• zapewnienie spełnienia przez organizację wymagań prawnych z zakresu ochrony środowiska oraz normy ISO 14001,
• współpraca z instytucjami zewnętrznymi,
• ocena wpływu działań i wyrobu organizacji na środowisko – identyfikacja i ocena aspektów środowiskowych.

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne związane z ochroną środowiska,
• minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze ochrony środowiska,
• znajomość języka angielskiego,
• znajomość wymagań prawnych z zakresu ochrony środowiska,
• znajomość wymagań normy ISO 14001,
• znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy

• stabilną i ciekawą pracę w profesjonalnym środowisku,
• atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
• kontakt z nowoczesną techniką i technologiami,
• ścieżkę rozwoju zawodowego,
• prywatną opiekę medyczną.