Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Księgowość - z językiem niemieckim

Gdańsk

, RekrutacjaTalent

Księgowość - z językiem niemieckim
Gdańsk

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby na stanowisko księgowego w globalnie rozpoznawanym przedsiębiorstwie.

Wymagania

- znajomość języka niemieckiego na poziomie B1
- znajomość języka angielskiego na poziomie A2
- wykształcenie wyższe lub student zaoczny

Oferujemy

- umowę o pracę na pełen etat
- konkurencyjne wynagrodzenie
- możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
- opieka medyczna i dentystyczna dla pracowników oraz ich rodzin
- karta multisport
- ubezpieczenie na życie
- work-life balance, elastyczne godziny pracy
- międzynarodowe środowisko
- nowoczesne, wygodne biuro (darmowa kawa, herbata, owoce)