Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Holandia
    (Niderlandy)

Praca na stanowisku PRACOWNIK PRODUKCJI (HOLANDIA)

Holandia

, Pollux Sp. z o.o.

PRACOWNIK PRODUKCJI (HOLANDIA)
Holandia

Opis stanowiska

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 7 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich, Przemyślu oraz w Częstochowie. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Dla Naszego Klienta z terenu Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:
PRACOWNIKA PRODUKCJI

Praca na hali produkcyjnej przy pakowaniu żywności w tym także w zakładach przetwórstwa mięsnego.
Z uwagi na realizację przez pracodawcę holenderskiego polityki promocji zatrudnienia osób młodych, wkraczających dopiero na rynek pracy - ofertę kierujemy przede wszystkim do młodzieży pełnoletniej na tzw wiekówce holenderskiej.
OBOWIĄZKI:
- pakowanie żywności na hali produkcyjnej
- przygotowywanie towaru do wysyłki do super i hipermarketów
- kontrola jakości palet do wysyłki

Wymagania

- gotowość do podjęcia pracy od zaraz na min 2 m-ce
- osoba młoda, energiczna z poczuciem humoru ale odpowiedzialnie podchodząca do obowiązków
- mile widziane prawo jazdy kat. B,
- preferowane kobiety

Oferujemy

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość zdobycia doświadczenia
- zakwaterowanie,
- ubezpieczenie,
- pomoc w załatwieniu formalności
- opiekę polskiego koordynatora na miejscu.
Wyjazdy organizujemy z okolic Śląskiego, Dolnośląskiego, Opolskiego, Lubuskiego.
Więcej informacji na stronie www.pollux-international.pl

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego przez portal wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.
Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami spełniającymi powyższe kryteria.