Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Koordynator Działu Kadr i Płac

Wrocław

, Experum HR

Koordynator Działu Kadr i Płac
Wrocław

Opis stanowiska

• realizacja polityki personalnej w obszarze kadr i płac zgodnie ze strategią firmy,
• zarządzanie podległym zespołem pracowników,
• nadzór nad poprawnością dokumentacji związaną z procesem zatrudniania oraz legalizacji pobytu oraz doradztwo w zakresie przepisów związanych z zatrudnianiem cudzoziemców,
• prowadzenie dokumentacji pracowniczej (personalnej i płacowej) i jej aktualizacja,
• dbałość o przestrzeganie Kodeksu Pracy.

Wymagania

• wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomiczne),
• co najmniej 3 - letnie doświadczenie w działach kadrowo-płacowych,
• doświadczenie zawodowe związane z zatrudnianiem obcokrajowców oraz znajomość uwarunkowań prawnych związanych z ich zatrudnianiem,
• mile widziana znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub rosyjskiego,
• potwierdzona doświadczeniem umiejętność zarządzania zespołem,
• bardzo dobra znajomość Kodeksu Pracy oraz zagadnień płacowych,
• zaawansowana umiejętność obsługi komputera, w tym pakietu MS Office,
• dokładność, skrupulatność oraz doskonale rozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferujemy

• atrakcyjne wynagrodzenie,
• niezbędne narzędzia służbowe,
• rozwój osobisty w szybko rozwijającej się firmie,
• praca w młodym zespole.