Branża

  • Budownictwo

Lokalizacje

  • Balice
    (26-020)

Praca na stanowisku Kierownik robót ziemnych oraz drogowych

Balice

, Sel-work

Kierownik robót ziemnych oraz drogowych
Balice

Opis stanowiska

- bezpośredni nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogramy prac;

- koordynacja przebiegu procesu realizacji w zakresie terminów, logistyki, odbiorów etapów robót i rozliczeń;

- raport bieżący o przebiegu prac.

Wymagania

- wykształcenie wyższe lub średnie budowlane;

- min. dwuletnie doświadczenie w nadzorowaniu robót ziemnych;

- obsługa programów komputerowych Microsoft Office;

- bardzo dobra organizacji pracy i umiejętność kierowania zespołami budowlanymi;

- wysoka kultura osobista.

Oferujemy

- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;

- terminowe wynagrodzenie;

- niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon, internet mobilny).

Start pracy: od zaraz