Branża

  • Hotelarstwo / Turystyka

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Turystyki

Gdańsk

, ITAKA

Specjalista ds. Turystyki
Gdańsk

Opis stanowiska

Kompleksowa obsługa klienta indywidualnego.

Wymagania

- doświadczenie w pracy w biurze podróży,
- znajomość geografii świata,
- znajomość systemu rezerwacyjnego MerlinX,
- dobre umiejętności komunikacyjne oraz wysoka kultura osobista,
- zaangażowanie w rozwój firmy,
- samodzielność i odpowiedzialność,

Oferujemy

- ciekawą pracę w firmie, która jest liderem polskiej branży turystycznej,
- umowę o pracę,
- możliwość wyjazdów zagranicznych i podnoszenia kwalifikacji,
- atrakcyjny system premiowania,
- szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.