Branża

  • Hotelarstwo / Turystyka

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY / ORGANIZACJI WYJAZDÓW TURYSTYCZNY

Wrocław

, BK Turismo

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY / ORGANIZACJI WYJAZDÓW TURYSTYCZNY
Wrocław

Opis stanowiska

- sprzedaż produktów firmy - realizacja programów sprzedażowych i promocyjnych
- kontakt z obecnymi Klientami oraz pozyskiwanie nowych Klientów na terenie całej Polski i Europy
- realizacja nowych projektów, uczestnictwo w działaniach marketingowych
- budowanie własnej bazy danych - Klientów
- prezentacje z Klientami
- przygotowanie ofert handlowych dopasowanych do oczekiwań Klienta
- utrzymywanie kontaktu z mediami, biurem tłumaczeń i agencjami reklamowymi w zakresie realizacji określonych projektów
- bieżąca analiza rynku

Wymagania

- min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (doświadczenie w sprzedaży B2B)
- doświadczenie w pracy gdzie był ciągły kontakt z klientem (telefoniczny/e-mailowy/bezpośredni
- umiejętność badania i analizy rynku
- umiejętność organizacji pracy własnej
- bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego
- dyspozycyjność - gotowość do wyjazdów służbowych
- prawo jazdy kat. B

Dodatkowym atutem będzie:
- znajomość branży turystycznej
- doświadczenie w pozyskiwaniu klientów grupowych
- znajomość branży marketingowej
- znajomość języka hiszpańskiego
- wiedza z zakresu grafiki (tworzenie ofert)

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie - na pełen etat
- wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system motywacyjny - realny, prosty i przejrzysty system prowizyjny
- służbowe wyjazdy zagraniczne w ramach czasu pracy
- możliwość rozwoju i tworzenia własnych projektów
- rabaty na zagraniczne wyjazdy
- bezpłatne wyjazdy na Study Tour
- pracę w fantastycznym zespole w luźnej i przyjaznej atmosferze