Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Praca na stanowisku PRACOWNIK DS OBSŁUGI KLIENTA

Łódź

, Agencja Pracy Select

PRACOWNIK DS OBSŁUGI KLIENTA
Łódź

Opis stanowiska

- Współpraca z klientami mająca na celu dostarczenie serwisu doskonałej jakości.
- Koordynacja procesu realizacji zamówień od A do Z.
- Obsługa kontraktów.
- Rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez klienta oraz obsługa reklamacji.
- Ścisła współpraca z działem sprzedaży oraz działem logistyki.
- Przygotowywanie raportów na potrzeby działu.

Wymagania

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w międzynarodowym środowisku (w dziale obsługi klienta lub sprzedaży).
- Bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego.
- Dodatkowa znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
- Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel).
- Wykształcenie wyższe.
- Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu.
- Wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole.
- Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

- Konkurencyjne warunki zatrudnienia w stabilnej firmie.
- Pracę w międzynarodowym zespole.
- Rozwój i szkolenia zawodowe.
- Pracę w atmosferze „ducha zespołowego”.
- Bezpłatną opiekę medyczną i pakiet socjalny.