Branża

  • Transport / spedycja

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Kierowca w ruchu krajowym

Gdynia

, TSL

Kierowca w ruchu krajowym
Gdynia

Opis stanowiska

Wymagania

prawo jazdy kat. C+E
ADR cysterny
ukończony kurs na przewóz rzeczy lub świadectwo kwalifikacji zawodowej
aktualne orzeczenie lekarskie
aktualne badanie psychologiczne
aktualne zaświadczenie o niekaralności
doświadczenie zawodowe
karta kierowcy do tachografu cyfrowego
zaświadczenie TDT – napełnianie i opróżnianie zbiorników
wózki widłowe (mile widziane)

Oferujemy

stabilną, ciekawą pracę w ugruntowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie
nowoczesny i stale modernizowany tabor marki MAN
terminowość rozliczeń
atrakcyjne warunki zatrudnienia
wsparcie polskojęzycznego dyspozytor
pracę tylko po kraju z codziennymi powrotami do domu

Opis dodatkowy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji przez portal.