Branża

  • Finanse/ekonomia

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Praca stała i na wakacje

Gdynia

, Phinance S.A.

Praca stała i na wakacje
Gdynia

Opis stanowiska

Obowiązki:

współpraca z klientami firmy
monitorowanie statusu zagadnień zgłaszanych przez klientów
wsparcie realizowanych działań handlowych firmy
dbałość o sprawny przepływ dokumentów i informacji w firmie
współpraca z innymi działami firmy
obsługa Bazy Klientów na systemie CRM
profesjonalne doradztwo w zakresie produktów ubezpieczeniowych, inwestycyjnych,private banking, kredytów gotówkowych; hipotecznych MŚP; - (brak ich znajomości - wysyłamy na bezpłatne szkolenia)
planowanie finansów osobistych Klienta Indywidualnego, oraz Biznesowego
opieka nad klientem i stała współpraca

Wymagania

wykształcenie min. średnie
orientacji na jakość i profesjonalizm w relacjach z Klientami
bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
bardzo dobra organizacja pracy
zaangażowanie w wykonywane obowiązki
komunikatywność
wysokich umiejętności interpersonalnych i negocjacyjnych
mile widziane prawo jazdy kat. B
dobra prezencja

Oferujemy

stabilną pracę w ogólnopolskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
GWARANTOWANE wynagrodzenie plus premie
profesjonalne kształcenie pod okiem najlepszych specjalistów
możliwość budowania ścieżki rozwoju zawodowego w ramach grupy kapitałowej
przyjazna atmosfera, praca w młodym i dynamicznym zespole

Opis dodatkowy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających cv i list motywacyjny przez portal.