Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Java Developer / Team Leader

Warszawa

, teamquest

Java Developer / Team Leader
Warszawa

Opis stanowiska

* Pełnienie obowiązków lidera zespołu deweloperskiego (około 6 Java Developerów na poziomie od Juniora do Seniora),
* Udział w rozwoju projektu dla klienta z branży telekomunikacyjnej - aplikacje do obsługi klienta (klasy CRM) oraz integracje pomiędzy systemami,
* Praca z wykorzystaniem technologii: Java8, integracji opartej na WS i REST, Spring, mybatis, baza danych Oracle 12c.

Wymagania

* Praktyczna znajomość działania i zasad programowania obiektowego z wykorzystaniem Java 8,
* Dobra znajomość zagadnień związanych z tworzeniem aplikacji webowych:
* biblioteki i framework'i
* sposoby uwierzytelniania w aplikacjach webowych oraz wiedza z zakresu dostępnych na rynku gotowych platform i bibliotek opensource
* serwery webowe / aplikacji
* Dobra znajomość technologii backend takich jak: Spring, myBatis (lub odpowiedników),
* Wiedza z zakresu integracji systemów w oparciu o SOAP, REST,
* Umiejętność projektowania struktur danych i posługiwania się bazami danych (Oracle, MySQL, Postgress),
* Doświadczenie w zarządzaniu zespołem developerów (lub chęć rozwoju w tym obszarze), w szczególności:
* dekompozycja projektu / dużych zmian na mniejsze kawałki, które mogą być realizowane przez innych developerów w zespole
* delegowanie oraz odbieranie zadań od developerów
* wsparcie (coaching) mniej doświadczonych developerów
* proces Codereview dla developerów w zespole
* Znajomość bibliotek Open Source ułatwiających i przyspieszających tworzenie aplikacji,
* Współpraca z Klientem w celu opracowania optymalnej architektury rozwiązania i poszczególnych modułów systemów,
* Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
* Chęć zdobywania i dzielenia się wiedzą,
* Silne zdolności analityczne / kreatywne podejście do rozwiązywania problemów projektowych,
* Komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole.

Oferujemy

* Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o kontrakt B2B,
* Pracę z doświadczonym zespołem deweloperskim,
* Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
* Dofinansowanie udziału w konferencjach branżowych,
* Firmową biblioteczkę,
* Prywatną opiekę medyczną,
* Płatny urlop przy B2B,
* Elastyczne godziny pracy,
* Imprezy integracyjne,
* Kawę i owoce w biurze.