Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku IT Senior Project Manager

Warszawa

, teamquest

IT Senior Project Manager
Warszawa

Opis stanowiska

* Odpowiedzialność za zarządzanie kluczowymi dla spółki projektami informatycznymi
* Konwersja aktualnych projektów IT dla biznesu
* Rozwijanie projektów związanych z automatyzacją spółki
* Zarządzanie istniejącym zespołem
* Współpraca z dostawcami polskimi oraz międzynarodowymi
* Zarządzanie ryzykiem projektów
* Odpowiedzialność za zarządzanie budżetem oraz harmonogramem projektu
* Współodpowiedzialność za wybór najlepszych narzędzi technologicznych do realizacji projektów

Wymagania

* Minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
* Doświadczenie w zarządzaniu stałym zespołem projektowym
* Umiejętność zarządzania współpracą z dostawcami
* Doświadczenie w pracy z wewnętrznym biznesem spółki
* Biegłość w modelowaniu procesów oraz tworzenia analizy biznesowej
* Praktyczna znajomość metodyki zarządzania projektami (PMP/Prince)
* Orientacja na osiąganie założonych celów
* Umiejętność pracy pod presją czasu
* Wysokie zdolności interpersonalne
* Biegła znajomość języka angielskiego
* Doświadczenie w projektach e-commercowych mile widziane

Oferujemy

* Atrakcyjne wynagrodzenie
* Udział w ciekawych, kluczowych dla działania organizacji projektach
* Szeroki pakiet benefitów
* Niezbędne narzędzia pracy
* Laptop, komórka
* Szkolenia dopasowane do potrzeb