Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Doradca ds. Nieruchomości

Gdańsk

, KT HOME

Doradca ds. Nieruchomości
Gdańsk

Opis stanowiska

Obowiązki:

Pozyskiwanie ofert sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości
Kompleksowa obsługa klientów: kontakt telefoniczny oraz osobisty z Klientem, prezentacja nieruchomości, budowanie długotrwałych relacji.
Weryfikacja dokumentacji prawnej nieruchomości.
Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

Czego oczekujemy:
Pozytywnego nastawienia do życia, entuzjazmu i ambicji w pracy,
Umiejętności organizacji własnej pracy i samodzielności
Profesjonalizmu i wysokiej kultury osobistej
Komunikatywności, wysokich zdolności interpersonalnych i negocjacyjnych

Oferujemy

Elastyczny system wynagrodzeń, dostosowany do Twoich oczekiwań: podstawa 1500 zł i prowizja 35%, lub sama prowizja do 55%, dodatkowo wynagrodzenie w wysokości 0,4% wartości kredytów zrealizowanych przez poleconych klientów
Wysokie zarobki uzależnione od efektów pracy
Wsparcie i bardzo przyjazną atmosferę w profesjonalnym zespole doświadczonych pracowników
Komfortowe i nowoczesne warunki pracy. Biuro w ścisłym Centrum Wrzeszcza
Narzędzia do pracy: nowoczesny smartphone z rozmowami no limit, internet bezprzewodowy laptop, aparat fotograficzny, miejsce do pracy z pełnym wyposażeniem, w nowoczesnym i eleganckim biurze
Dogodne i elastyczne godziny pracy

Opis dodatkowy

Aplikacje prosimy przesyłać przez portal, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.