Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Poznań
    (61-772)

Praca na stanowisku Inżynier Wsparcia Informatycznego

Poznań

, Talent Partners

Inżynier Wsparcia Informatycznego
Poznań

Opis stanowiska

• instalacja, konfiguracja i utrzymanie systemów teleinformatycznych na platformach Windows oraz Linux,
• prowadzenie dokumentacji wdrożeniowej i powdrożeniowej,
• udział w przygotowywaniu koncepcji rozwoju i wdrożenia systemów teleinformatycznych,
• wsparcie powdrożeniowe klientów,
• prowadzenie szkoleń klientów,
• monitoring i reagowanie na incydenty związane z pracą systemów.

Wymagania

• znajomość zagadnień sieciowych,
• znajomość środowiska Windows Server 2003 i nowszych,
• umiejętność samodzielnego, kreatywnego rozwiązywania problemów,
• cierpliwość i umiejętność analitycznego myślenia,
• umiejętność profesjonalnego kontaktu z klientami firmy,
• umiejętność pracy w zespole,
• znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację techniczną w mowie i piśmie,
• samodzielność i odpowiedzialność,
• umiejętność organizacji pracy oraz zarządzania czasem.

Mile widziane:
• praktyczna znajomość języka SQL,
• praktyczna znajomość administracji bazami danych: PostgreSQL ,MS SQL,
• praktyczna umiejętność administrowania systemami klasy Linux/Unix,
• praktyczna znajomość środowisk wirtualizacji Vmware, Virtualbox, inne,
• znajomość technologii VoIP, ISDN i rozwiązań telekomunikacyjnych,
• znajomość PowerShell, Zabbix, Python, Mikrotik, Juniper, Cisco,
• umiejętność zrozumienia i analizy potrzeb klientów,
• umiejętność przygotowywania koncepcji rozwoju systemów teleinformatycznych,
• prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

• pracę w stabilnej firmie,
• możliwość dołączenia do zespołu wysoko wykwalifikowanych ekspertów,
• umowę o pracę,
• atrakcyjną ścieżkę rozwoju.