Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Doradca ds. Technicznych (Absolwent)

Warszawa

, Talent Partners

Doradca ds. Technicznych (Absolwent)
Warszawa

Opis stanowiska

• wsparcie techniczne u klienta (wyjazdy serwisowe oraz uruchomienia),
• testowanie sprzętu,
• pomoc w doborze sprzętu dopasowanego do potrzeb klienta,
• dbanie o dobre relacje z klientami,
• prowadzenie szkoleń dla klientów,
• reprezentowanie firmy na targach.

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne (preferowane z obszaru: automatyki, mechatroniki, elektroniki oraz pokrewnych),
• umiejętność programowania sterowników PLC,
• znajomość min. jednego z języków programowania wyższego poziomu: np. C++, Basic, Pascal,
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
• prawo jazdy kat. B,
• gotowość i chęć do nauki oraz udziału w szkoleniach,
• dobra organizacja czasu pracy,
• dyspozycyjność i gotowość do pracy mobilnej.

Mile widziane:
• ukończony kurs pedagogiczny.

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• profesjonalne szkolenia,
• możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
• atrakcyjne warunki współpracy,
• narzędzia pracy (laptop, telefon).