Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Kostrzyn nad Odrą
    (66-470)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Zarządzanie Systemem Jakości

Kostrzyn nad Odrą

, Experum HR

Specjalista ds. Zarządzanie Systemem Jakości

Opis stanowiska

• zarządzanie systemem ISO/TS 16949 oraz przygotowanie do certyfikacji na zgodność z IATF,
• ciągłe doskonalenie procesów wewnętrznych pod kątem specyficznych wymagań klienta,
• audytowanie procesów wewnętrznych oraz udział w audytach klientowskich,
• przygotowywanie i nadzór nad dokumentami związanymi z zapewnieniem jakości,
• wdrażanie i rozwój procedur oraz instrukcji zapewniających odpowiedni poziom jakości produkowanych wyrobów,
• kontakt z klientami i jednostkami certyfikującymi w zakresie zapewnienia jakości,
• inicjowanie i nadzorowanie działań korygujących,
• identyfikowanie problemów jakościowych oraz koordynowanie działań zmierzających do ich rozwiązywania.

Wymagania

• wykształcenie techniczne,
• min. 4 – letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
• znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego na poziomie min. B1,
• doświadczenie w przeprowadzaniu audytów jakościowych pierwszej, drugiej i trzeciej strony,
• aktualne uprawnienia auditora bądź znajomość standardów ISO/TS, IATF, VDA,
• znajomość CSR dla światowych producentów samochodów.

Oferujemy

• atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia na podstawie umowy o pracę,
• dofinansowanie grupowego ubezpieczenia na życie,
• możliwości rozwoju zawodowego,
• prywatną opiekę medyczną.