Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Zielona Góra
    (65-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds. rekrutacji

Zielona Góra

, Tigura Sp. z o.o.

Specjalista ds. rekrutacji

Opis stanowiska

• Prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla;
• Rozwijanie metod i narzędzi niezbędnych do efektywnego prowadzenia procesów rekrutacyjnych;
• Selekcja aplikacji;
• Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych z Kandydatami;
• Kontakt z Klientem;
• Aktywne poszukiwania Kandydatów z wykorzystaniem różnorodnych metod rekrutacji i selekcji.

Wymagania

• Minimum 2 letnie doświadczenie w rekrutacji na stanowiska średniego i wyższego szczebla;
• Wykształcenie wyższe kierunkowe (socjologia, psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi);
• Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i wysoka kultura osobista;
• Zdolności analityczne, dokładność, sumienność oraz samodzielność;
• Umiejętność budowania relacji i wspierania współpracowników;
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
• Znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy

• Interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz konkurencyjny system motywacyjny;
• Przyjazną atmosferę;
• Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy;
• Wszelkie narzędzia niezbędne do pracy.