Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Wejherowo
    (84-200)

Praca na stanowisku Handlowiec - branża motoryzacyjna

Wejherowo

, AKCESORIA LPG "ZAJĄC"

Handlowiec - branża motoryzacyjna
Wejherowo

Opis stanowiska

Obowiązki:

- Pozyskiwanie nowych i utrzymywanie stałych klientów.
- Budowanie długotrwałych relacji z klientami.

Wymagania

- MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ BRANŻY MOTORYZACYJNYCH.
- Dyspozycyjność, rzetelność , odpowiedzialność, komunikatywność.
- Kultura i dyscyplina osobista.
- Czynne Prawo Jazdy kat. B
- Umiejętność nawiązywania nowych kontaktów , budowania długotrwałych relacji.
- Mile widziana osoba zamieszkała w okolicach Wejherowa.

Oferujemy

- Wynagrodzenie + prowizje.
- Samodzielne stanowisko.
Oferty + zdjęcie proszę przysyłać przez portal z dopiskiem:
Handlowiec LPG