Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Konsultant ds. sprzedaży telefonicznej

Wrocław

, Medipe

Konsultant ds. sprzedaży telefonicznej
Wrocław

Opis stanowiska

• przygotowanie i przedstawianie oferty firmy,
• budowanie długofalowych relacji z Opiekunkami/Opiekunami,
• realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,
• aktualizowanie danych w systemie teleinformatycznym.

Wymagania

• masz doświadczenie w sprzedaży i negocjacjach,
• terminowość, zaangażowanie i bardzo dobra organizacja własnej pracy to Twoja codzienność,
• jesteś osobą nastawioną na realizację celów, która potrafi ustalać priorytety pod presją czasu,
• lubisz rozmawiać przez telefon, a łatwość w nawiązywaniu kontaktów to Twoja mocna strona,
• szukasz miejsca, w którym w atmosferze współpracy i wsparcia realizuje się codzienne zadania i nowe pomysły,

Znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• stałe wynagrodzenie + atrakcyjny system premiowy,
• szkolenia przygotowujące do pracy oraz podnoszące kompetencje,
• pakiet benefitów po okresie próbnym (opieka medyczna, karta MultiSport, kurs j. niemieckiego),
• spotkania integracyjne działowe i firmowe.