Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Koło
    (24-335)

Praca na stanowisku Młodszy Specjalista ds. Informatyki

Koło

, Sokołów

Młodszy Specjalista ds. Informatyki
Koło

Opis stanowiska

Sokołów poszukuje pracownika na stanowisko:

Wymagania

wykształcenie wyższe na kierunku informatyka, podstawowa wiedza z zakresu komunikacji sieciowej LAN/WAN, znajomość podstaw funk-cjonowania systemów Windows Serwer z AD oraz Linux, mile widziana znajomość relacyjnych baz danych Microsoft SQL i Oracle, komunikatywność, odpowiedzialność i samodzielność w działaniu, znajomość języka angielskiego, chęć rozwoju zawodowego.

Oferujemy

odpowiedzialną, pełną wyzwań pracę w dynamicznym środowisku firmy będącej liderem w branży, możliwość rozwoju i zdobywania do-świadczenia zawodowego, stabilne warunki zatrudnienia, pakiet socjalny.