Strona internetowa korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w dalszej części naszej Polityki Prywatności.
Zamknij

Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Kielce
    (25-001)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Pracodawca ma prawo do wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Praca na stanowisku Przedstawiciel Handlowy

Kielce

, Apoio Sp.z o.o.
zakończona
Opublikowane 2015-05-26 16:40:45

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Przedstawiciel Handlowy
Kielce

Opis stanowiska

-Pozyskiwanie partnerów biznesowych
-bieżąca obsługa,
-składanie raportów
Wynagrodzenie prowizyjne: 2.000-2.500 netto

Wymagania

-Doświadczenie na stanowisku przedstawiciel handlowy
-umiejętności negocjacyjne
-wytrwałość
-samodzielność
-kreatywność

Oferujemy

Umowę zlecenie.

Prosimy o przesyłanie CV przez portal.
Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.