Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Białystok
    (15-001)

Praca na stanowisku Pomocnik na produkcji

Białystok

, Business Care Poland Sp. z o.o.

Pomocnik na produkcji
Białystok

Opis stanowiska

-łączenie i dopasowywanie partii kolorów nici

Wymagania

Pomocnik na produkcji do przyuczenia - Mile widziane Panie!

Oferujemy

-stabilne warunki zatrudnienia
-wynagrodzenie zasadnicze + dodatki (w tym świąteczne)
-możliwość otrzymania podwyżki po okresie 3 miesięcy
-pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym
-pracę w weekendy wyłącznie dla osób chętnych (przysługuje 100% wynagrodzenia)
-możliwość pogodzenia pracy z nauką
-szkolenie stanowiskowe dla osób bez doświadczenia