Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Inżynier Serwisu (Wtryskarki)

Warszawa

, Talent Partners

Inżynier Serwisu (Wtryskarki)
Warszawa

Opis stanowiska

• serwisowanie maszyn i robotów przemysłowych,
• naprawy maszyn (wtryskarki),
• analiza usterek,
• typowanie części zamiennych.

Wymagania

• wykształcenie min. średnie techniczne (profil: mechanika, automatyka),
• doświadczenie w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych,
• doświadczenie i praktyczna umiejętność serwisowania wtryskarek (ARBURG, ENGEL, Krauss Maffei),
• umiejętność czytania schematów elektrycznych, elektropneumatycznych i hydraulicznych,
• dobra znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego,
• umiejętność obsługi komputera (znajomość pakietu MS Office),
• uprawnienia energetyczne do 1kV,
• kreatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów,
• wysoka kultura osobista.

Mile widziane:
• prawo jazy kat. B.

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie,
• zagraniczne szkolenia produktowe,
• możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop).