Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Poznań
    (61-772)

Praca na stanowisku Junior Accountant with French

Poznań

, ecruiters

Junior Accountant with French
Poznań

Opis stanowiska

• kontakt z klientem
• tworzenie instrukcji pracy
• (po przeszkoleniu) wsparcie we wdrożeniu SAP dla jednej ze spółek Klient
• (po migracji) przeszkolenie księgowych z przejętych procesów księgowych
• w okresie stabilizacji przejętych procesów dekretowanie i księgowanie dokumentów
księgowych,zgodnie z instrukcjami i kontakt z biznes partnerem we Francji
• weryfikowanie dokumentów księgowych,
• monitorowanie płatności,
• uzgadnianie sald,
• kontakt z zagranicznymi oddziałami klienta,
• wsparcie działu finansowego w procesie zamknięcia miesiąca i raportowania wyników
finansowych.

Wymagania

• bardzo dobra znajomość języka francuskiego,
• język angielskim w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
• sprawna obsługa MS Office (w szczególności Excel),
• chęć do nauki i poszerzania wiedzy,
• mile widziane (choć nie wymagane) doświadczenie zawodowe w SSC lub w obszarze
księgowości,

• mile widziana znajomość systemu (choć nie wymagana) SAP,
• zorientowanie na budowanie efektywnych relacji z klientem.

Oferujemy

• umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie,
• profesjonalne szkolenie,
• wyjazdy na migrację,
• przyjazną atmosferę,
• atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
• bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna i stomatologiczna, ubezpieczenie na
życie, karta Multisport, dofinansowanie urlopów, dofinansowanie nauki, kursy językowe
opłacane przez pracodawcę)
• atrakcyjną ścieżkę kariery w ramach międzynarodowego koncernu.