Branża

  • Finanse/ekonomia

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister

Lokalizacje

  • Wrocław
    (54-129)

Praca na stanowisku Analityk Biznesowy - ogłoszenie

Analityk Biznesowy - ogłoszenie
Wrocław

Opis stanowiska

Poszukujemy osób o bardzo dobrym przygotowaniu merytorycznym z zakresu analizy finansowej.Do zadań Analityka będzie należeć:

  • analiza procesów obsługowych i sprzedażowych w modelu telefonicznym i internetowym
  • współudział w opracowaniu strategii biznesowej
  • weryfikacja potrzeb biznesowych rynku
  • współtworzenie nowych produktów finansowych

Wymagania

Wymagania jakie stawiamy kandydatom:

  • min. 2-3 letnie doświadczenie w prowadzeniu prac analitycznych (analiz biznesowych) w roli analityka w projektach
  • doświadczenia w projektowaniu procesów sprzedażowych i obsługowych w modelu telefonicznym i internetowym
  • umiejętności modelowania procesów biznesowych z użyciem oprogramowania
  • bardzo dobrych zdolności komunikacyjnych oraz umiejętności pracy w zespole
  • wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznego myślenia
  • biegłej znajomości języka angielskiego (kontakt z zagraniczną centralą Firmy)

Oferujemy

Naszym kandydatom oferujemy:

  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Stabilną pracę wśród profesjonalistów
  • Urozmaicony zakres prowadzonych projektów
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
  • Prywatną opiekę medyczną