Branża

  • Marketing / Public Relations

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Praca na stanowisku Praktykant/ka w Dziale Marketingu

Łódź

, BinarApps

Praktykant/ka w Dziale Marketingu
Łódź

Opis stanowiska

Publikowanie postów na stronie firmowej i w mediach społecznościowych
Współtworzenie planu publikacji na stronę internetową firmy oraz w mediach społecznościowych
Współpraca z zespołem grafików, korektorami tekstu przy publikacji postów
Wsparcie w organizacji eventów promujących firmę
Wysyłanie zapytań ofertowych i analiza ofert podwykonawców
Research, tworzenie marketingowych baz danych

Wymagania

Jeśli:
Jesteś prawdziwym pasjonatem marketingu/PRu ;)
Social media to Twoja codzienność
Masz za sobą pierwsze marketingowe doświadczenia lub po prostu interesujesz się tą tematyką
Komunikacja, czy pisanie tekstów w języku angielskim nie stanowi dla Ciebie większego problemu
Lubisz pracować w zespole, jesteś kreatywny
Chcesz zobaczyć, jak wygląda praca w marketingu w branży IT, która jest jedną z najszybciej rozwijających się i wymagających branż na rynku pracy
Jesteś dostępny około 20-30h tygodniowo (nie martw się mamy elastyczny grafik ;)

Oferujemy

Co oferujemy?
Nabycie praktycznych umiejętności i wykorzystanie wiedzy zdobytej na studiach
Szlifowanie języka angielskiego podczas bezpłatnych lekcji w naszym biurze
Owocowe wtorki ;)
Pyszną kawę, herbaty smakowe, zdrowe soki
Swobodną, rodzinną atmosferę, współpracę z ludźmi zawsze gotowymi do pomocy
Rozgrywki w bilard lub dart (nie mamy jeszcze Spa ;)
Udział w eventach integracyjnych
Możliwość przedłużenia współpracy