Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Lokalizacje

  • Poznań
    (61-772)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Operator wózka widłowego bez doświadczenia

Poznań

, Peld Wanda

Operator wózka widłowego bez doświadczenia
Poznań

Opis stanowiska

- Pobiera, zdaje i sprawdza stan techniczny sprzętu transportowego zgodnie z obowiązującą procedurą
- Zaopatruje stanowiska produkcyjne w materiały do produkcji /opakowania, surowce i półfabrykaty/
- Przeprowadza wstępną ocenę czystości opakowań i palet do wyrobów gotowych
- Dba o systematyczny odbiór palet z wyrobem gotowym
- Kontroluje zgodność dokumentacji dostarczanej na wydział produkcyjny: surowców, opakowań i półfabrykatów
- Dba o systematyczne usuwanie odpadów ze stanowisk produkcyjnych.

Wymagania

- Uprawnienia na wózki widłowe UDT
- Dyspozycyjności od poniedziałku do piątku - system III zmienny
- Książeczki sanepidowskiej lub gotowość jej wyrobienia
- Zaangażowania i punktualności

Oferujemy

Umowę o pracę tymczasową z perspektywą dłuższej współpracy

- Wszystkie składki będą odprowadzane !
- Pracę w pełnym wymiarze godzin
- Wysokie zarobki
- Pakiet Benefitów ( kartę sportową OK System , zniżki na zakupy on-line oraz do restauracji, dostęp do specjalistycznej opieki medycznej Medicover )
- Dogodny dojazd komunikacją miejską
- Możliwość korzystania ze sklepiku pracowniczego z rabatami do 50% ceny rynkowej.
- Miejsce pracy Poznań