Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Poznań
    (61-772)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Zakupów z językiem niemieckim

Poznań

, Arche-Consulting

Specjalista ds. Zakupów z językiem niemieckim
Poznań

Opis stanowiska

negocjacje cen towarów i usług,
zamawianie towarów i usług u zewnętrznych dostawców zgodnie z zapotrzebowaniem,
monitorowanie potwierdzeń zamówień i terminów dostaw do zamówień pojedynczych w SAP,
raportowanie do przełożonego z wykonania powierzonych czynności,
aktualizacja baz danych zakupowych (dane dostawców),
prowadzenie korespondencji mailowej z klientem.

Wymagania

doświadczenie zawodowe: mile widziane w obszarze logistyki i zakupów,
znajomość języka niemieckiego na poziomie B2,
umiejętności opracowywania danych w programie MS Excel,
otwartość na zmiany w organizacji oraz przejmowanie odpowiedzialności za nowe procesy,
mile widziane wyksztalcenie techniczne lub ekonomiczne,
komunikatywność i umiejętność pracy w grupie,
zaangażowanie w powierzone zadania,
sumienność i dokładność.

Oferujemy

współpracę w środowisku międzynarodowym,
elastyczne godziny rozpoczęcia pracy,
pracę w wygodnym i nowoczesnym biurze, przystosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych,
bogaty pakiet socjalny,
możliwość wykonywania części pracy zdalnie (home office).