Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Konin
    (42-240)

Praca na stanowisku Asystent ds. przetwarzania danych

Konin

, Lehmann + Partner

Asystent ds. przetwarzania danych
Konin

Opis stanowiska

Przetwarzaniem/geokodowaniem danych z fotorejestracji
Ewidencją dróg publicznych
Wykonywaniem analiz przestrzennych

Wymagania

Umiejętność obsługi komputera
Sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
Dobra organizacja pracy
Umiejętność pracy w zespole
Dodatkowymi atutami będą:

Wykształcenie: geoinformacja, drogownictwo, geodezja, geografia, gospodarka przestrzenna
Znajomość aplikacji GIS (QGis, Map Info, ArcGis)
Znajomość programu AutoCad

Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
Dostęp do niezbędnych szkoleń
Pracę w przyjaznej atmosferze
Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycie cennego doświadczenia