Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Praca na stanowisku Pracownik działu rekrutacji

Poznań

, Eurojob24 Sp. z o.o.

Pracownik działu rekrutacji
Poznań

Opis stanowiska

Firma z Gorzowa Wlkp., EuroJob24, poszukuje do naszego oddziału w Poznaniu osoby do działu rekrutacji.

Wymagania

- doświadczenie w pozyskiwaniu nowych pracowników, zwłaszcza w branży medycznej (pielęgniarki, opiekunki),
- mile widziane doświadczenie w agencji pracy tymczasowej,
- mile widziana znajomość języka niemieckiego,
- b. dobra znajomość obsługi komputera (Word, Excel),
- zdolności interpersonalne, w tym umiejętność komunikacji z osobami na różnych szczeblach organizacyjnych,
- elastyczność w zakresie godzin pracy,
- gotowość do wyjazdów służbowych.

Oferujemy

- pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania.

Zgłoszenia proszę wysyłać przez portal z dopiskiem Rekrutacja. Informacja pod numerem: 669 150 630.

Do swojego Cv proszę dołączyć następującą klauzulę:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych(dz.u. z 2002 nr 101 poz. 926 z późn. zm)"
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.