Branża

  • Hotelarstwo / Turystyka

Lokalizacje

  • Sosnowiec
    (18-413)

Praca na stanowisku Pracy w biurze podróży

Sosnowiec

, EXTRA URLOP

Pracy w biurze podróży
Sosnowiec

Opis stanowiska

Salony firmowe ExtraUrlop.pl w Sosnowcu i Imielinie ogłaszają pilną rekrutację na stanowisko Specjalista ds Turystyki.

Wymagania

Szukamy osoby:

- która kocha wszystkie niedziele wolne
- która potrafi sprawnie obsługiwać merlinx, Bluevendo oraz systemy sprzedażowe wiodących Touroperatorów
- która posiada wiedzę z zakresu geografii turystycznej i może opowiedzieć nam o swoich podróżach zagranicznych
- która kocha sprzedaż imprez turystycznych, ubezpieczeń turystycznych
- która lubi działać w super zespole

Oferujemy

U nas warto pracować, ponieważ:

- od razu zapewniamy umowę o pracę
- od początku współpracy podlegasz przejrzystemu systemowi premiowemu
- wysyłamy naszych pracowników na minimum dwa study toury rocznie
- dysponujemy ofertą najlepszych touroperatorów na rynku
- możesz korzystać z szeregu zniżek i programów lojalnościowych na prywatne wyjazdy