Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Praca na stanowisku Monter-serwisant bram i systemów przeładunkowych

Poznań

, Torsystem Butzbach Service

Monter-serwisant bram i systemów przeładunkowych
Poznań

Opis stanowiska

Firma Torsystem Butzbach Service poszukuje pracowników na stanowisko monter - serwisant bram i systemów przeładunkowych na terenie województw: wielkopolskim, zachodniopomorskim, pomorskim i kujawsko - pomorskim.
Opis stanowiska:
- Montaż i Serwis (naprawa i konserwacja) bram przemysłowych i systemów przeładunkowych
- Praca związana z automatyką, elektroniką, elektryką, pneumatyką oraz mechaniką
- Bezpośrednia obsługa klienta
- Praca u klienta – codzienne wyjazdy
- Wypisywanie dokumentów z wykonanych usług
- Możliwa praca na wysokości

Wymagania

- Prawo jazdy kat. B
- Uprawienia elektryczne do 1KW
- Uprawienia spawalnicze MIGAOMATEM i spawarką elektryczną
- Wiedza techniczna
- Biegła znajomość w posługiwaniu się i czytaniu schematów elektrycznych
- Udokumentowane doświadczenie (minimum 3 lata) w montażu lub serwisie bram przemysłowych, szybkobieżnych i systemów przeładunkowych
- Wykształcenie techniczne - kierunek elektronika, automatyka, telekomunikacja, elektryczny
- Doświadczenie w naprawie urządzeń elektronicznych
- Kreatywność i zaangażowanie w powierzone obowiązki
- Komunikatywność i odpowiedzialność
- Samodzielność i inicjatywa w działaniu
- Dyspozycyjność

Oferujemy

- Umowę o pracę w dynamicznej i nowoczesnej firmie
- Samochód służbowy z wyposażeniem
- Telefon służbowy
- Szkolenia produktowe
- Pracę w profesjonalnym i ambitnym zespole
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia
- Zatrudnienie na okres stały

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV przez portal.