Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Koordynator produkcji

Szczecin

, Lsj

Koordynator produkcji
Szczecin

Opis stanowiska

- przygotowanie codziennych raportów na temat incydentów i wydajności oraz przekazywanie ich do kierowników produkcji,
- pełnienie roli administratora zarządzającego zamówieniami produkcyjnymi w systemie
- kontrolę dokumentacji w zakładzie produkcyjnym,
- zapisywanie wszelkie informacji potrzebnych dla obliczenia premii pracowniczej i powiadamianie o nich dział kadr
- zbieranie sugestii ulepszeń od pracowników i zgłaszanie ich do kierowników produkcji
- zbieranie informacji na temat KPI

Wymagania

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- znajomość j. angielskiego na poziomie średniozaawansowanym

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie
- szeroki pakiet benefitów pozapłacowych
- miłą atmosferę pracy
- ciekawą pracę