Branża

  • Finanse/ekonomia

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Praca na stanowisku Analityk / Specjalista Funduszy Unijnych

Poznań

, HRCube

Analityk / Specjalista Funduszy Unijnych
Poznań

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem oraz nową perspektywą finansową 2014-2020, dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Poznań
Nr Ref. 150519_ASFU
Szukamy osoby, której dotychczasowe doświadczenia i umiejętności pozwolą na:
• Samodzielne przygotowywanie wniosków o dofinansowanie projektów ze środków unijnych w nowej perspektywie finansowej 2014-2020 (w ramach wszystkich programów)
• Sprawne przygotowywanie wniosków aplikacyjnych za pomocą generatora
• Przygotowywanie dokumentacji oraz załączników (zarówno formalnej jak i merytorycznej), niezbędnej w toku składania wniosków
• Bieżący kontakt z Regionalnymi Instytucjami Finansującymi oraz Zarządzającymi Programami ( w tym również prowadzenie negocjacji w toku oceny)
• Koordynowanie procesu realizacji projektów w zakresie oferowanych usług
• Bieżącą udział w kontrolach projektów

Wymagania

Poszukujemy osoby, która posiada:

• Minimum 1 rok doświadczenia w samodzielnym przygotowywaniu projektów i pozyskiwaniu funduszy unijnych w ramach projektów unijnych – potwierdzone sukcesami
• Znajomość programów, funduszy, i inicjatyw oferujących wsparcie ze środków publicznych na finansowanie projektów
• Wykształcenie wyższe (preferowane: administracja, ekonomia lub kierunkowe finansowe, społeczne, rachunkowość itp.) lub w trakcie studiów
• Bardzo dobra znajomość MS Office
• Sumienność, skrupulatność
• Mile widziane doświadczenie w realizacji projektów z bezrobotnymi, niepełnosprawnymi
• Mile widziane prawo jazdy kat. B i doświadczenie w pracy z klientami biznesowymi

Oferujemy

• Pełną wyzwań i ciekawą pracę, dającą możliwość realnego rozwoju zawodowego w firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
• Pracę w zespole kompetentnych i doświadczonych specjalistów
• Możliwość rozwoju osobistego, edukacji, szkoleń itp
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do doświadczenia – jesteśmy otwarci na Państwa doświadczenia
• Umowę o pracę w pełnym wymiarze etatu bądź inne formy zatrudnienia

Cv – wraz z numerem referencyjnym - prosimy przesyłać przez portal.
Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami
Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Eureka Group oraz na potrzeby pośrednictwa z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. 97.133.883)"