Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku technolog produkcji odzieży

Kraków

, Serwis odzieży

technolog produkcji odzieży
Kraków

Opis stanowiska

Renomowana, dynamiczna, polska firma i znany producent poszukuje
wykwalifikowanych specjalistów w zakresie technologii produkcji odzieży.

Główne zadania przewidziane dla tego stanowiska to:

· konstrukcja odzieży

· stopniowanie szablonów krawieckich

· tworzenie układów kroju z wykorzystaniem komputerowego systemu przygotowania produkcji

· wsparcie procesu projektowania odzieży

· wsparcie procesu produkcji odzieży

Wymagania

· umiejętność praktycznego korzystania z systemów konstrukcji odzieży typu GEMINI CAD, GRAFIS CAD, AUDACES CAD, RICHPEACE, LECTRA PGS będzie ogromnym atutem

Oferujemy

· zaangażowania

· chęci ustawicznego rozwoju

· otwartej i empatycznej postawy

· dużej kreatywności i samodzielności

· nienagannej komunikacji z zespołem

· szacunku dla wartości