Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Młodszy Inżynier ds. Instalacji i Realizacji Usług

Gdańsk

, Hays Poland

Młodszy Inżynier ds. Instalacji i Realizacji Usług
Gdańsk

Opis stanowiska

- Instalacja i konfiguracja urządzeń sieciowych: routery, modemy, konwertery

- Serwis usług telekomunikacyjnych oferowanych przez firmę

- Diagnoza, obsługa i usuwanie awarii występujących w sieci telekomunikacyjnej

- Wsparcie merytoryczne dla firm podwykonawczych

- Nadzór nad zleceniami wykonywanymi przez firmy podwykonawcze

- Wsparcie techniczne dla Klientów

Wymagania

- Podstawowa znajomość zagadnień z zakresu transmisji danych w sieci IP oraz w sieci Ethernet

- Mile widziana praktyczna wiedza z zakresu konfigurowania urządzeń sieciowych, w szczególności Cisco

- Znajomość zagadnień transmisji bezprzewodowej

- Znajomość technologii PDH,SDH będzie dużym atutem

- Dobra znajomość języka angielskiego

- Wykształcenie co najmniej średnie telekomunikacyjne lub pokrewne

- Dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych w okolicach Gdańska

- Prawo jazdy kat. B;

- Brak przeciwskazań do pracy na wysokości

Oferujemy

- Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport

- Elastyczne godziny pracy

- Możliwość pogłębienia doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na Polskim rynku telekomunikacyjnym (firma międzynarodowa)

- Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych

- Stała i długoterminowa współpraca pozwalająca na przejście do innych działów w firmie